مایع ظرفشویی اکتیو 4 لیتری ترفندی که یک پزشک برای نجات جان بیمار از مرگ به کار برد

صابون ظرفشویی بر روی کفپوش های مقاوم مانند مشمع کف اتاق و وینیل بسیار موثر است و همچنین روی کاشی و سرامیک نیز به خوبی کار می کند.

مایع ظرفشویی اکتیو 4 لیتری نمونه ای از مواد شوینده می باشد که در قیمت های مختلف در بازار خرید و فروش می شود.

 اما از آب و صابون روی کفپوش های چوبی استفاده نکنید، زیرا ممکن است در اثر رطوبت لکه دار یا منحرف شوند. 

اگر کفپوش لمینت پلاستیکی دارید، توصیه سازنده را برای تمیز کردن رعایت کنید. بیشتر لمینت ها هشدارهایی در مورد اثرات رطوبت بیش از حد دارند. 

از بین بردن لکه های روغنی روی پارچه ها از سخت ترین لکه ها هستند. برای این کارهای سخت، صابون ظرفشویی یکی از بهترین لکه برها است.

قبل از شستن در داغ ترین آب که برای نوع پارچه شما ایمن است، صابون ظرف را به آرامی روی لکه روغن بمالید.

مایع ظرفشویی

صابون ظرف مخصوصاً روی روغن های غذایی مانند سس سالاد موثر است و به اندازه کافی ملایم است که حتی روی پارچه های ظریفی مانند ابریشم و پشم نیز قابل استفاده است.

اگر مواد شوینده مخصوص قابل شستشو در دسترس ندارید، پارچه های ظریف مانند  پشم  و ابریشم را با دقت در محلول 1 گالن آب و یک قاشق غذاخوری صابون ظرفشویی بشویید.

 پارچه را داخل محلول قرار دهید و آن را زیر آب بگذارید تا کاملا خیس شود.

 سپس، با استفاده از دستان خود، مورد را به آرامی، حدود یک دقیقه به هم بزنید. مطمئن شوید که بعد از آن در آب شفاف و خنک بشویید.  

لوازم خانگی ، چه کوچک و چه بزرگ، اغلب نیاز به تمیز کردن دارند ، و صابون ظرفشویی یک پاک کننده عالی است. لوازم آشپزخانه، از جمله مایکروویو، توستر، مخلوط کن، کوره، اجاق گاز، اجاق یخچال و غیره، کاندیدهای مناسبی برای تمیز کردن با صابون ظرف هستند.

 سایر وسایل خانه شما مانند ماشین لباسشویی، خشک کن و فریزر نیز ممکن است از تمیز کردن ملایم اما کامل با محلول آب و صابون ظرفشویی بهره مند شوند. 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.