دفتر سیمی جلد سخت جاساز مواد مخدر

نوت بوک های مارپیچ محصولی کاربردی هستند که برای یادداشت برداری و نوشتن در تمام زمینه های زندگی استفاده می شوند.

دفتر سیمی جلد سخت که به آنها دفتر سیمی نیز می گویند برای دانش آموزان به ویژه در مدارس ضروری است، بنابراین می توان آنها را دفتر مارپیچ مدرسه نیز نامید.

نوت‌بوک‌های مارپیچی که بزرگترین مزیت آن نوشتن با تا کردن نوت‌بوک از روی مارپیچ است، به دلیل این ویژگی‌ها بیشتر از رقبای خود ترجیح داده می‌شوند.

مزیت دیگر این است که می توانید کاغذ را در هر زمان بدون آسیب رساندن به سایر قسمت های نوت بوک پاره کنید.

به لطف کاربردی بودن آن، نه تنها در مدارس بلکه در تمام زمینه های زندگی نیز استفاده می شود.

اگر مارپیچ ها از بالا وصل شده اند، نوت بوک مارپیچ بالا یا نوت بوک سیم بالایینامیده می شود.

دفتر

شما می توانید با توجه به نیاز خود دفترهای مارپیچ را در هر ضخامت، طرح و اندازه صفحه خریداری و استفاده کنید.

نوت بوک های مارپیچی با توجه به اندازه، ضخامت، الگوی صفحه و منطقه ای که مارپیچ در آن قرار دارد به انواع مختلفی تقسیم می شوند. نوت بوک اسپیرال در سایزهای مختلفی مانند A4، A5، A6 تولید می شود.

نوت‌بوک‌های مارپیچ A4 اغلب توسط دانش‌آموزان در مدارس برای یادداشت‌برداری ترجیح داده می‌شوند و به آنها دفترچه‌های مارپیچ بزرگ نیز می‌گویند.

نوت بوک مارپیچ A5 اغلب توسط دانش آموزان جوان تر ترجیح داده می شود، در حالی که این نوت بوک ها را دفترچه یادداشت متوسط ​​نیز می نامند.

از نوت بوک های مارپیچ A6 نیز معمولا استفاده می شود. با توجه به الگوی صفحه، انواع دفتر مارپیچ بدون خط، دفتر مارپیچ شطرنجی، دفتر مارپیچ نقطه چین، دفتر مارپیچ خط دار وجود دارد.

از نظر ضخامت می توان یک دفترچه مارپیچ با ضخامت پیدا کرد که پاسخگوی هر نیازی باشد.

مثلادر حالی که دفتر 120 برگ مربعی را بیشتر معلمان در کلاس های ریاضی دبیرستان برای یادداشت برداری از دانش آموزان درخواست می کنند، همچنین می توان دفتر 120 برگ مارپیچ بدون خط پیدا کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.