خرید عمده روفرشی صادراتی

بسیاری از فروشندگان روفرشی موجودی با رول های بزرگ فرش در انبارهای خود حمل می کنند. اغلب، خرده فروشان موجودی خود را با نرخ های تخفیف خریداری می کنند، زیرا آنها به صورت عمده خرید می کنند. این به یک معامله بهتر برای شما تبدیل می شود. معمولاً می توانید با خرید روفرشی که فروشنده از قبل در دست دارد، مقداری پول پس انداز کنید. بدیهی است که این بدان معناست که شما از نظر سبک ها و رنگ های ارائه شده، انتخاب محدودتری دارید. با این حال، اگر محصولی را پیدا کنید که دوست دارید که در انبار موجود است، احتمالاً می توانید مقداری پول پس انداز کنید.

به دنبال چه هستید ؟

اگر به دنبال روفرش کردن فضای کوچکی مانند اتاق خواب یا اتاق خانوادگی هستید، بررسی کنید که آیا فروشنده باقی مانده فرش را حمل می کند یا خیر. اینها معمولاً انتهای رول‌های بزرگی هستند که فروشنده در موجودی انبار نگهداری می‌کرد و اغلب وقتی رول به اندازه‌ای کوچک شد که می‌توان آن را به‌عنوان باقی‌مانده فروخت، تخفیف بیشتری نیز به آنها داده می‌شود.

روفرشی نیز معمولاً برای خرید آنلاین ارزان‌تر است، با این حال، مهم است که بدانید چه چیزی دریافت می‌کنید. اگر بتوانید مارک خاصی از فرش را در فروشگاه آزمایش کنید یا نمونه های آن را قبل از خرید بزرگ به صورت آنلاین سفارش دهید، ممکن است بتوانید فرش فاکتور فروش تهران را با قیمت عمده نصب کنید.

روفرشی عمده

پرس و جو کنید که آیا همه محصولات موجود در انبار کالاهای با کیفیت هستند یا خیر. این بدان معنی است که آنها همان محصولی هستند که در اصل توسط سازنده فروخته شده است و دارای گارانتی کامل هستند. اینها لزوماً فرش های بدی نیستند. متداول ترین دلیلی که یک فرش با کیفیت دوم شناخته می شود، رنگ است. اگر فرآیند رنگرزی به نحوی خاموش بود و منجر به فرشی شد که به اندازه کافی با رنگ نمونه مطابقت نداشت، زمانی که مشتریان از نمونه سفارش می‌دهند، تولیدکننده نمی‌تواند فرش را بفروشد. با این حال، هیچ اشکالی در مورد خود فرش وجود ندارد، بنابراین تولید کننده می تواند محصول را با تخفیف عمیق به یک فروشنده بفروشد. اگر رنگ برای شما کار می کند، اغلب می توانید امتیاز بیشتری را روی فرش کسب کنید. فقط مطمئن شوید که گارانتی سازنده معتبر است و هیچ مشکلی در کیفیت یا عملکرد فرش وجود ندارد.

روفرشی عمده

صرفه جویی در هزینه

ممکن است زمانی که در تلاش برای صرفه جویی در هزینه هستید، خرج کردن پول بیشتر برای پد فرش غیرمنطقی به نظر برسد. با این حال، پد برای عملکرد کلی فرش بسیار مهم است. یک زیرانداز خوب می‌تواند باعث شود یک فرش با کیفیت پایین‌تر عملکرد بهتری نسبت به خود داشته باشد. هنگام انتخاب کوسن فرش، بادوام‌ترین پدی را که می‌توانید خریداری کنید و با انتخاب یک فرش فاکتور فروش کالا ارزان‌تر، هزینه اضافی زیرانداز را جبران کنید.

خرید از عمده فروشان

لزوماً نیازی به خرید بالاترین درجه پد ارائه شده توسط خرده‌فروش ندارید. برخی از فروشندگان پدهای “لوکس” را حمل می کنند که ویژگی های اضافی را ارائه می دهند، مانند ساختن از فوم حافظه یا افزایش طول مدت ضمانت سازنده. وقتی با بودجه کار می کنید، به این ویژگی های اضافی نیاز ندارید. فقط به دنبال یک پد بادوام باشید که برای استفاده شما مناسب باشد.

خرید از عمده فروشان

استفاده از زیرانداز به جای روفرشی

جایگزینی برای خرید فرش و زیرانداز به صورت جداگانه، خرید فرشی است که لایی آن از قبل وصل شده باش این فرش خرید فاکتور فرش در انواع مدل های روفرشی موجود است و پد فوم پلی اورتان به پشت فرش چسبانده شده است و در نتیجه نیاز به پد جداگانه را از بین می برد. این روفرشی ها بسیار مقرون به صرفه هستند. هزینه فرش با لنت متصل به طور کلی کمتر از هزینه خرید فرش و لایی به صورت جداگانه است. علاوه بر این، نصب روفرشی با لایی متصل نسبتاً ساده است، بنابراین می توانید با نصب فرش خود، در هزینه های بیشتری صرفه جویی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما